ZŠ Mnichovická, Kolín > Školní akce > Exkurze a pobyty > Londýn 24. – 29. 4. 2019

Žáci o poznávacím zájezdu do Londýna

 

Do Londýna jsme jeli 24. 4. 2019. Cesta autobusem trvala asi 15 hodin. Jeli jsme přes Německo, Belgii a Francii. V Calais jsme najeli do Eurotunelu. Po příjezdu do Londýna jsme navštívili Greenwich s nultým poledníkem a největší námořní muzeum na světě. Po procházce po Londýně jsme odjeli do rodin na předměstí Londýna.

Další den jsme navštívili Stonehenge a Oxford. Předposlední den jsme viděli křídové útesy Seven Sisters a Brighton. Po návratu zpět do Londýna jsme si užili London Eye.

Poslední den jsme navštívili muzeum Madame Tussauds. Podívali jsme se také do ulice Baker Street, kde údajně bydlel Sherlock Holmes. Po 18. hodině jsme opustili Londýn a vraceli se do ČR.

Žáci 7. tříd

 

Londýn a Oxford jsou velmi krásná města. Líbily se nám jejich krásné starobylé budovy. V rodinách na nás byli velice milí a pozorní. Nejvíce se nám líbilo muzeum Madame Tussauds a Tower Bridge. Doufáme, že se do Londýna ještě někdy podíváme.

Žáci 8. tříd (Linda Bucharová, Denisa Stránská, Lucie Janková, Nikol Brunclíková, Martin Novák, Jan Vyčítal, Jakub Pacovský)

 

Foto ve fotogalerii