Ve čtvrtek 4. června se sešli ve škole všechny děti ze 3.A i jejich rodiče. Děti připravily pohoštění, zazpívaly, zatančily, ukázaly, co všechno umí, předaly rodičům dárečky ke Dni matek a ke Dni otců.
Po této besídce děti zůstaly ve škole, ve třídě si připravily pelíšky, společně se navečeřely, zahrály si hry, zaběhaly si, zavýskaly a samozřejmě nemohla chybět bojovka.
Hezky nám bylo.






