ZŠ Mnichovická, Kolín > Pronájem tělocvičny

Níže je zobrazena obsazenost tělocvičny. Některé smlouvy mohou být např. jen od prosince do dubna, proto pro případný zájem doporučujeme prohlédnout i termíny jiného data. V případě zájmu kontaktujte vedení školy. V pracovní dny je tělocvična veřejnosti k dispozici od 16.00, o víkendech celý den.

Můžete si i zobrazit náhled v kalendáři.

Pondělí, 10. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pondělí, 10. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 10. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 10. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

Úterý, 11. 12. 2018
  • P. Veselý

    Úterý, 11. 12. 2018 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 11. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 11. 12. 2018 , 19:00 - 20:30

Středa, 12. 12. 2018
  • FK Kolín

    Středa, 12. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 12. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 12. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 12. 12. 2018 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 13. 12. 2018
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 13. 12. 2018 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 13. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 13. 12. 2018 , 20:00 - 21:30

Pátek, 14. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pátek, 14. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 14. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 14. 12. 2018 , 19:00 - 20:30

Sobota, 15. 12. 2018
  • K. Fráňa

    Sobota, 15. 12. 2018 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 15. 12. 2018 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 15. 12. 2018 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 15. 12. 2018 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 15. 12. 2018 , 20:00 - 21:30

Neděle, 16. 12. 2018
  • Štítarský SK

    Neděle, 16. 12. 2018 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 16. 12. 2018 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 16. 12. 2018 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 16. 12. 2018 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 16. 12. 2018 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 16. 12. 2018 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 17. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pondělí, 17. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 17. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 17. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

Úterý, 18. 12. 2018
  • P. Veselý

    Úterý, 18. 12. 2018 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 18. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 18. 12. 2018 , 19:00 - 20:30

Středa, 19. 12. 2018
  • FK Kolín

    Středa, 19. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 19. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 19. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 19. 12. 2018 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 20. 12. 2018
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 20. 12. 2018 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 20. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 20. 12. 2018 , 20:00 - 21:30

Pátek, 21. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pátek, 21. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 21. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 21. 12. 2018 , 19:00 - 20:30

Sobota, 22. 12. 2018
  • K. Fráňa

    Sobota, 22. 12. 2018 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 22. 12. 2018 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 22. 12. 2018 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 22. 12. 2018 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 22. 12. 2018 , 20:00 - 21:30

Neděle, 23. 12. 2018
  • Štítarský SK

    Neděle, 23. 12. 2018 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 23. 12. 2018 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 23. 12. 2018 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 23. 12. 2018 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 23. 12. 2018 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 23. 12. 2018 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 24. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pondělí, 24. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 24. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 24. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

Úterý, 25. 12. 2018
  • P. Veselý

    Úterý, 25. 12. 2018 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 25. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 25. 12. 2018 , 19:00 - 20:30

Středa, 26. 12. 2018
  • FK Kolín

    Středa, 26. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 26. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 26. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 26. 12. 2018 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 27. 12. 2018
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 27. 12. 2018 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 27. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 27. 12. 2018 , 20:00 - 21:30

Pátek, 28. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pátek, 28. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 28. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 28. 12. 2018 , 19:00 - 20:30

Sobota, 29. 12. 2018
  • K. Fráňa

    Sobota, 29. 12. 2018 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 29. 12. 2018 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 29. 12. 2018 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 29. 12. 2018 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 29. 12. 2018 , 20:00 - 21:30

Neděle, 30. 12. 2018
  • Štítarský SK

    Neděle, 30. 12. 2018 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 30. 12. 2018 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 30. 12. 2018 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 30. 12. 2018 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 30. 12. 2018 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 30. 12. 2018 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 31. 12. 2018
  • FK Kolín

    Pondělí, 31. 12. 2018 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 31. 12. 2018 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 31. 12. 2018 , 19:00 - 20:00

Úterý, 1. 1. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 1. 1. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 1. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 1. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 2. 1. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 2. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 2. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 2. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 2. 1. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 3. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 3. 1. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 3. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 3. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 4. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 4. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 4. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 4. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 5. 1. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 5. 1. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 5. 1. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 5. 1. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 5. 1. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 5. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 6. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 6. 1. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 6. 1. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 6. 1. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 6. 1. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 6. 1. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 6. 1. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 7. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 7. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 7. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 7. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 8. 1. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 8. 1. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 8. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 8. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 9. 1. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 9. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 9. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 9. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 9. 1. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 10. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 10. 1. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 10. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 10. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 11. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 11. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 11. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 11. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 12. 1. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 12. 1. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 12. 1. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 12. 1. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 12. 1. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 12. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 13. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 13. 1. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 13. 1. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 13. 1. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 13. 1. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 13. 1. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 13. 1. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 14. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 14. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 14. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 14. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 15. 1. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 15. 1. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 15. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 15. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 16. 1. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 16. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 16. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 16. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 16. 1. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 17. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 17. 1. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 17. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 17. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 18. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 18. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 18. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 18. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 19. 1. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 19. 1. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 19. 1. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 19. 1. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 19. 1. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 19. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 20. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 20. 1. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 20. 1. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 20. 1. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 20. 1. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 20. 1. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 20. 1. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 21. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 21. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 21. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 21. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 22. 1. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 22. 1. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 22. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 22. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 23. 1. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 23. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 23. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 23. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 23. 1. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 24. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 24. 1. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 24. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 24. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 25. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 25. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 25. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 25. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 26. 1. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 26. 1. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 26. 1. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 26. 1. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 26. 1. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 26. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 27. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 27. 1. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 27. 1. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 27. 1. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 27. 1. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 27. 1. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 27. 1. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 28. 1. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 28. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 28. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 28. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 29. 1. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 29. 1. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 29. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 29. 1. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 30. 1. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 30. 1. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 30. 1. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 30. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 30. 1. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 31. 1. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 31. 1. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 31. 1. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 31. 1. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 1. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 1. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 1. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 1. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 2. 2. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 2. 2. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 2. 2. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 2. 2. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 2. 2. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 2. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 3. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 3. 2. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 3. 2. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 3. 2. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 3. 2. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 3. 2. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 3. 2. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 4. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 4. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 4. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 4. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 5. 2. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 5. 2. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 5. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 5. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 6. 2. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 6. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 6. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 6. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 6. 2. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 7. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 7. 2. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 7. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 7. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 8. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 8. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 8. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 8. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 9. 2. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 9. 2. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 9. 2. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 9. 2. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 9. 2. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 9. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 10. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 10. 2. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 10. 2. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 10. 2. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 10. 2. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 10. 2. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 10. 2. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 11. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 11. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 11. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 11. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 12. 2. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 12. 2. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 12. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 12. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 13. 2. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 13. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 13. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 13. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 13. 2. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 14. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 14. 2. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 14. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 14. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 15. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 15. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 15. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 15. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 16. 2. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 16. 2. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 16. 2. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 16. 2. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 16. 2. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 16. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 17. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 17. 2. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 17. 2. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 17. 2. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 17. 2. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 17. 2. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 17. 2. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 18. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 18. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 18. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 18. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 19. 2. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 19. 2. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 19. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 19. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 20. 2. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 20. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 20. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 20. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 20. 2. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 21. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 21. 2. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 21. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 21. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 22. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 22. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 22. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 22. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 23. 2. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 23. 2. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 23. 2. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 23. 2. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 23. 2. 2019 , 17:00 - 18:30

  • M. Vondráček

    Sobota, 23. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Neděle, 24. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 24. 2. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 24. 2. 2019 , 13:30 - 15:00

  • SKP Kolín

    Neděle, 24. 2. 2019 , 15:00 - 16:30

  • R. Vokál

    Neděle, 24. 2. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 24. 2. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 24. 2. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 25. 2. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 25. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 25. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 25. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 26. 2. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 26. 2. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 26. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 26. 2. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 27. 2. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 27. 2. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 27. 2. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 27. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 27. 2. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 28. 2. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 28. 2. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 28. 2. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 28. 2. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 1. 3. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 1. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 1. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 1. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 2. 3. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 2. 3. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 2. 3. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 2. 3. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 2. 3. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 3. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 3. 3. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 3. 3. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 3. 3. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 3. 3. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 3. 3. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 4. 3. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 4. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 4. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 4. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 5. 3. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 5. 3. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 5. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 5. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 6. 3. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 6. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 6. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 6. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 6. 3. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 7. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 7. 3. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 7. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 7. 3. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 8. 3. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 8. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 8. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 8. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 9. 3. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 9. 3. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 9. 3. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 9. 3. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 9. 3. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 10. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 10. 3. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 10. 3. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 10. 3. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 10. 3. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 10. 3. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 11. 3. 2019
  • FK Kolín

    Pondělí, 11. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • Štítarský SK

    Pondělí, 11. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 11. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 12. 3. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 12. 3. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 12. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 12. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 13. 3. 2019
  • FK Kolín

    Středa, 13. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 13. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 13. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 13. 3. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 14. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 14. 3. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 14. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 14. 3. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 15. 3. 2019
  • FK Kolín

    Pátek, 15. 3. 2019 , 16:00 - 17:30

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 15. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 15. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 16. 3. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 16. 3. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 16. 3. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 16. 3. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 16. 3. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 17. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 17. 3. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 17. 3. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 17. 3. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 17. 3. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 17. 3. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 18. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 18. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 18. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 19. 3. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 19. 3. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 19. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 19. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 20. 3. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 20. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 20. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 20. 3. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 21. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 21. 3. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 21. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 21. 3. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 22. 3. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 22. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 22. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 23. 3. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 23. 3. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 23. 3. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 23. 3. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 23. 3. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 24. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 24. 3. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 24. 3. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 24. 3. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 24. 3. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 24. 3. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 25. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 25. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 25. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 26. 3. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 26. 3. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 26. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 26. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 27. 3. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 27. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • T. Kvasil

    Středa, 27. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • J. Zadražil

    Středa, 27. 3. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 28. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 28. 3. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 28. 3. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 28. 3. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 29. 3. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 29. 3. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 29. 3. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 30. 3. 2019
  • K. Fráňa

    Sobota, 30. 3. 2019 , 9:00 - 11:00

  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 30. 3. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 30. 3. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 30. 3. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 31. 3. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 31. 3. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 31. 3. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 31. 3. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 31. 3. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 31. 3. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 1. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 1. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 1. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 2. 4. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 2. 4. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 2. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 2. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 3. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 3. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • J. Zadražil

    Středa, 3. 4. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 4. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 4. 4. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 4. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 4. 4. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 5. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 5. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 5. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 6. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 6. 4. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 6. 4. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 6. 4. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 7. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 7. 4. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 7. 4. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 7. 4. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 7. 4. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 7. 4. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 8. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 8. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 8. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 9. 4. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 9. 4. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 9. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 9. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 10. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 10. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • J. Zadražil

    Středa, 10. 4. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 11. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 11. 4. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 11. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 11. 4. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 12. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 12. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 12. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 13. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 13. 4. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 13. 4. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 13. 4. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 14. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 14. 4. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 14. 4. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 14. 4. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 14. 4. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 14. 4. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 15. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 15. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 15. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 16. 4. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 16. 4. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 16. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 16. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 17. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 17. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • J. Zadražil

    Středa, 17. 4. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 18. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 18. 4. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 18. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 18. 4. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 19. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 19. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 19. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 20. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 20. 4. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 20. 4. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 20. 4. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 21. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 21. 4. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 21. 4. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 21. 4. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 21. 4. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 21. 4. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 22. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 22. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 22. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 23. 4. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 23. 4. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 23. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 23. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 24. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 24. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • J. Zadražil

    Středa, 24. 4. 2019 , 20:00 - 21:00

Čtvrtek, 25. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 25. 4. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 25. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

  • M. Zadražil

    Čtvrtek, 25. 4. 2019 , 20:00 - 21:30

Pátek, 26. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 26. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 26. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 27. 4. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 27. 4. 2019 , 11:00 - 13:00

  • TJ Sparta Lošany

    Sobota, 27. 4. 2019 , 15:30 - 17:00

  • TJ Pašinka

    Sobota, 27. 4. 2019 , 17:00 - 18:30

Neděle, 28. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 28. 4. 2019 , 9:00 - 12:00

  • J. Graf

    Neděle, 28. 4. 2019 , 13:30 - 15:00

  • R. Vokál

    Neděle, 28. 4. 2019 , 17:00 - 18:00

  • Handball Club Kolín

    Neděle, 28. 4. 2019 , 18:00 - 19:30

  • D. Valach

    Neděle, 28. 4. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 29. 4. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 29. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 29. 4. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 30. 4. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 30. 4. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 30. 4. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 30. 4. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 1. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 1. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 2. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 2. 5. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 2. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 3. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 3. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 3. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 4. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 4. 5. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 5. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 5. 5. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 5. 5. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 5. 5. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 6. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 6. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 6. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 7. 5. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 7. 5. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 7. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 7. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 8. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 8. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 9. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 9. 5. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 9. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 10. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 10. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 10. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 11. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 11. 5. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 12. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 12. 5. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 12. 5. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 12. 5. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 13. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 13. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 13. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 14. 5. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 14. 5. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 14. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 14. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 15. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 15. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 16. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 16. 5. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 16. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 17. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 17. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 17. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 18. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 18. 5. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 19. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 19. 5. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 19. 5. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 19. 5. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 20. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 20. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 20. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 21. 5. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 21. 5. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 21. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 21. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 22. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 22. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 23. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 23. 5. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 23. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 24. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 24. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 24. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 25. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 25. 5. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 26. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 26. 5. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 26. 5. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 26. 5. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 27. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 27. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 27. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 28. 5. 2019
  • P. Veselý

    Úterý, 28. 5. 2019 , 16:00 - 17:00

  • Š. Jeřábková

    Úterý, 28. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 28. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 29. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 29. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 30. 5. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 30. 5. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 30. 5. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 31. 5. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 31. 5. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 31. 5. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 1. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 1. 6. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 2. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 2. 6. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 2. 6. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 2. 6. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 3. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 3. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 3. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 4. 6. 2019
  • Š. Jeřábková

    Úterý, 4. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 4. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 5. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 5. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 6. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 6. 6. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 6. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 7. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 7. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 7. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 8. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 8. 6. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 9. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 9. 6. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 9. 6. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 9. 6. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 10. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 10. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 10. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 11. 6. 2019
  • Š. Jeřábková

    Úterý, 11. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 11. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 12. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 12. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 13. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 13. 6. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 13. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 14. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 14. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 14. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 15. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 15. 6. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 16. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 16. 6. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 16. 6. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 16. 6. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 17. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 17. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 17. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 18. 6. 2019
  • Š. Jeřábková

    Úterý, 18. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 18. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 19. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 19. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 20. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Čtvrtek, 20. 6. 2019 , 16:00 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 20. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 21. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Pátek, 21. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • Štítarský SK

    Pátek, 21. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 22. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 22. 6. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 23. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 23. 6. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 23. 6. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 23. 6. 2019 , 20:00 - 22:00

Pondělí, 24. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Pondělí, 24. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • TJ AGRO Kolín

    Pondělí, 24. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Úterý, 25. 6. 2019
  • Š. Jeřábková

    Úterý, 25. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

  • A. Polívka

    Úterý, 25. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Středa, 26. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Středa, 26. 6. 2019 , 17:30 - 19:00

Čtvrtek, 27. 6. 2019
  • TJ AGRO Kolín

    Čtvrtek, 27. 6. 2019 , 19:00 - 20:00

Pátek, 28. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Pátek, 28. 6. 2019 , 19:00 - 20:30

Sobota, 29. 6. 2019
  • TJ Sokol Jestřábí Lhota

    Sobota, 29. 6. 2019 , 11:00 - 13:00

Neděle, 30. 6. 2019
  • Štítarský SK

    Neděle, 30. 6. 2019 , 9:00 - 12:00

  • R. Vokál

    Neděle, 30. 6. 2019 , 17:00 - 18:00

  • D. Valach

    Neděle, 30. 6. 2019 , 20:00 - 22:00