V přírodopise je naše hlavní téma hmyz a ve třídě máme tatínka včelaře, takže jsme byli moc rádi, že jsme se mohli k úlům ve středu 10. 6. vypravit. Děkujeme panu Podneckému za čas a skvělý klidný přístup, za informace a také za med. Byl to super zážitek.