Na konci našeho indiánského roku jsme se vydali na indiánskou výpravu do Libštátu, na které jsme prokázali svoji odvahu, úctu k přírodě, vytrvalost, trpělivost, čestnost, spolupráci v kmeni… Prozkoumali jsme jeskyni, založili oheň bez sirek, tančili jsme u ohně, zpívali, vyrobili si čelenky ke svým indiánským oblekům, zvládli přespat ve stanech, ujít dost kilometrů v horkém počasí, prokázali jsme otužilost v místním koupališti, sehráli 2 divadelní představení, vyprávěli si příběh, vyráběli si přírodní tetování,…

HOWGH.